• CO2 neutrale verzending
  • 28 boutiques in Nederland!
  • 8.7/10 score Feedback Company
Meet the team - COSTUMER SERVICE 02

Meet the team | Customer Care

17 oktober 2023 | Door: Zoë Mattens
Leestijd: 3 minuten

Meet the team - COSTUMER SERVICE 07

Britt Kusters - Business Analyst Customer Care

Hoelang werk je al bij My Jewellery (ddmmyy): 
Ik werk sinds juni 2018 bij My Jewellery. Ik ben begonnen tijdens mijn studie in de boutique in Breda & na het afstuderen bij de Customer Care afdeling op het hoofdkantoor in Den Bosch terecht gekomen.

Wat zijn je alledaagse werkzaamheden?
Ik ben op dagelijkse basis bezig met het uitvoeren van projecten en verbeteren van processen voor het Customer Care team. Daarnaast ben ik samen met de Supervisor aanspreekpunt voor het team binnen My Jewellery & ik draag zorg voor de dagelijkse continuïteit van ons team. Verder ben ik verantwoordelijk voor een team van Coaches met wie we zorgen voor verbeteringen binnen onze afdeling zelf.

Wat maakt dit werk voor jou sprankelend & powerful?
Ik werk op dagelijkse basis met een heel leuk team & collega’s en ik voer leuke projecten uit waardoor onze afdeling steeds weer een stapje verder komt en beter wordt. Iedere dag brengt nieuwe uitdagingen met zich mee, maar door de fijne samenwerking en goede band met collega’s is geen één uitdaging te groot.

Hoe is het om bij My Jewellery in het Customer Care team te werken?Hartstikke leuk natuurlijk, mede door een ontzettend gezellig en hardwerkend team! Geen één dag is hetzelfde en doordat we met B2C klanten in contact zijn schakelen we veel met andere afdelingen. Hierdoor zijn we samen één groot team binnen My Jewellery! 

Naomi Beekhof - Teamlead Customer Care

Hoelang werk je al bij My Jewellery?
Ik werk sinds 17 april 2023 bij My Jewellery.

Wat zijn je alledaagse werkzaamheden?
Het team aansturen op basis van de inbox, roosters maken, uren accorderen, voortgangsgesprekken, bila gesprekken en ontwikkelgesprekken en af en toe team uitjes organiseren!

Wat maakt dit werk voor jou sprankelend & powerful?
Ik vind het heel leuk om met het team bezig te zijn, gesprekken te voeren met die meiden en zorgen dat ze het aan niets ontbreekt werk gerelateerd.

Hoe is het om bij My Jewellery in het Customer Care team te werken?
Leuk! Elke dag zijn er weer nieuwe uitdagingen. Het team is erg zelfsturend en hecht, daardoor heerst er een fijne werksfeer. Het is altijd gezellig op kantoor.

Meet the team - COSTUMER SERVICE 03

Meet the team - COSTUMER SERVICE 06

Fraser Toebosch - Customer Care Supervisor

Hoelang werk je al bij My Jewellery?
Sinds 1 mei 2021.

Kun je wat vertellen over jouw alledaagse werkzaamheden?
Op de klantenservice maken we alles mee. Of het nou gaat om je bestelling, ons assortiment of advies op het gebied van styling; onze medewekers zitten altijd klaar om de klanten te helpen.

Op welk werk ben je het meest trots?
Een boze klant weer blij maken.

Wat maakt het werken binnen het Customer Care team van My Jewellery zo leuk?
De diversiteit van de vragen die we binnen krijgen en de raakvlakken wat het heeft met alle onderdelen van het bedrijf.

Nicky Hollaardt - Junior Medewerker

Hoelang werk je al bij My Jewellery?
Ik ben begonnen bij My Jewellery op 1 december 2022.

Kun je wat vertellen over jouw alledaagse werkzaamheden?
De klanten kunnen ons op maandag tot en met vrijdag van 09:00 uur tot 22:00 uur, zaterdag van 10.00 tot 18.00 uur en op zondag van 13.00 tot 21.00 uur bereiken. Ik werk zelf fulltime en daarom werk ik iedere dag van 09:00 uur tot 17:00 uur. Éen dag werk je een avond dienst en dan werk ik van 13:30 uur tot 22:00 uur. Je begint iedere dag met je computer opstarten en al de systemen open te zetten. Ook sta je ingepland op een kanaal: chat, telefoon of offline. Geen een dag is bij ons het zelfde en dat maakt dit werk zo leuk. Het is belangrijk dat we alles met alle collega’s afstemmen. Op ieder kanaal moet altijd iemand online zijn zodat we onze klanten altijd te woord kunnen staan.

Wat maakt het werken binnen het Customer Care team van My Jewellery zo leuk?
We hebben een jong en gezellig team waarbij iedereen van doorwerken houd. We motiveren elkaar de gehele dag en houden de sfeer altijd positief. We zijn in voor een lolletje maar wanneer er door gewerkt moet worden dan hoor je alleen de vingers op het toetsenbord tikken. Ik ga altijd met veel plezier naar mijn werk en ik denk dat dat toch het belangrijkste is.

Meet the team - COSTUMER SERVICE 17

Meet the team - COSTUMER SERVICE 15

Werkzaamheden Medior Medewerker

Wat zijn de werkzaamheden als Medior medewerker?
Als Medior medewerker zijn mijn werkzaamheden, het helpen van de klanten via de telefoon, WhatsApp, E-mail of de live chat. Daarnaast helpen we regelmatig op Support en maken hierbij bijvoorbeeld nieuwe orders aan, doen we terugbetalingen en nog allerlei andere taken! Voor nieuwe medewerkers zijn wij ook buddy om het inwerken te versterken. 

Wat maakt jullie werk sprankelend?
Dagelijks helpen we klanten om ze een fijne ervaring bij My Jewellery te geven. Doordat we elke dag verschillende verhalen lezen/horen, blijft het werk afwisselend. We halen er energie uit om klanten met een tevreden gevoel het contactmoment te laten verlaten. We hebben daarnaast een erg leuk en behulpzaam team, wat het werken alleen maar fijner maakt!

Hoe zorgen jullie voor de beste klantbeleving?

Iedere dag proberen we de klant centraal te zetten tijdens ons werk. Zo doen we ons uiterste best om alle vragen zo snel mogelijk te beantwoorden & zoeken we met de klant altijd de gewenste oplossing. We maken gebruik van ‘goedmaakpakketjes’ om de klant een speciaal gevoel te geven. Daarnaast zorgen we ervoor dat we gevarieerd blijven in de oplossingen die wij bieden & houden we het contact zo persoonlijk mogelijk!

Melanie, Jaimy & Anouk - Senior Medewerkers/Coaches

Hoelang werken jullie al bij My Jewellery?
Melanie: Ik werk sinds 3 februari 2020 bij My Jewellery.
Jaimy: Ik werk sinds 13 september 2021 bij My Jewellery.
Anouk: Ik werk sinds 25 oktober 2021 bij My Jewellery.

Wat zijn jullie alledaagse werkzaamheden als coaches?
Als Coaches zijn wij verantwoordelijk voor controle op de kwaliteit van de gesprekken en de processen die we hierbij gebruiken. We hebben alledrie onze eigen disciplines waar wij ons op focussen. Wij dienen hiernaast ook als eerstelijns vraagbaak voor vragen vanuit het team. Daarnaast verwerken we ook de Support taken & ondersteunen we Sales bij klachten. Tijdens drukke periode’s werken we uiteraard mee in de inbox!

Wat maakt jullie werk sprankelend?
We komen dagelijks voor nieuwe uitdagingen te staan, maar zorgen er samen (en natuurlijk met de rest van het team) voor dat de klant een fijne ervaring heeft bij My Jewellery. Door ons te focussen op de disciplines kunnen we alles binnen de klantenservice nog meer verbeteren!

Hoe is het om binnen team Customer Care te werken?
We hebben een enorm leuk en warm team. Ondanks de verschillende persoonlijkheden, zijn we samen een hechte groep. We kunnen heel goed samenwerken, zelfs als dit vanuit huis is!

Meet the team - COSTUMER SERVICE 14

Werken bij My Jewellery

Meer weten over werken bij My Jewellery?
Bekijk onze vacatures, neem contact op met een van onze recruiters of stuur een open sollicitatie!

Schrijf je in & ontvang de nieuwste updates

Bekijk ons privacybeleid voor meer informatie over de verwerking van jouw gegevens.