Good times & tan lines! 20% korting op swimwear

 Editors pick

Meet the team | Customer Service

Door Lonne Brummans, 8 oktober 2021

Deze meet the team staat in teken van team Customer Service. Het team dat bestaat uit heel veel leuke, gezellige en hardwerkende collega's! Daarnaast ook het team dat dagelijks veel klanten te woord staat over van alles en nog wat. Het klantenservice team heeft het afgelopen jaar een hele mooie groei doorgemaakt waardoor ze inmiddels via verschillende kanalen bereikbaar zijn. Nieuwsgierig? Lees snel verder!

Collega Merel Rebsch
Functie: Teamlead Customer Care


Kun je wat vertellen over jouw alledaagse werkzaamheden?
Dagelijks ben ik bezig met het aansturen van het team en zorg ik ervoor dat zij zijn voorzien van alle juiste informatie om hun werk zo goed mogelijk te kunnen uitvoeren. Zij zorgen er uiteindelijk voor dat al onze klanten zo goed en snel mogelijk worden geholpen. Het is super gaaf om te zien dat het hele team dit elke dag met veel plezier doet! Daarnaast ben ik ook veel bezig met HR gerelateerde zaken zoals evaluatiegesprekken voeren met de medewerkers, planningen maken en sollicitatiegesprekken voeren.


Op welk werk ben je het meest trots?
Ik ben heel erg trots op de groei en verandering van de afgelopen tijd op de afdeling. Het klantenservice team is onwijs gegroeid en hierdoor zijn we de afgelopen maanden druk bezig geweest om een goede structuur binnen de afdeling te creëren. Het is gaaf om te zien hoe snel My Jewellery groeit en dat onze afdeling hier in mee gaat!  

Wat maakt het werken binnen het CS team van My Jewellery zo leuk?
Toen ik bij My Jewellery begon met werken merkte ik al heel snel dat het heel dankbaar werk is. Daardoor begon ik het steeds leuker te vinden om voor de klanten klaar te staan. In de rol die ik nu uitvoer vind ik het dan ook heel leuk om de medewerkers hierin te ondersteunen en bij te springen waar nodig. Én niet geheel onbelangrijk; de collega’s! We hebben een gezellig hardwerkend team, wat ervoor zorgt dat ik elke dag met plezier naar werk ga!


Collega Fraser Toebosch
Functie: Customer Care Supervisor


Kun je wat vertellen over jouw alledaagse werkzaamheden?
Op de klantenservice maken we alles mee. Of het nou gaat om je bestelling, ons assortiment of advies op het gebied van styling; onze medewekers zitten altijd klaar om de klanten te helpen.


Op welk werk ben je het meest trots?
Een boze klant weer blij maken.

Wat maakt het werken binnen het CS team van My Jewellery zo leuk?
De diversiteit van de vragen die we binnen krijgen en de raakvlakken wat het heeft met alle onderdelen van het bedrijf.


Collega Melanie van Drunen
Functie: Customer Care medewerker - Team chat


Kun je wat vertellen over jouw alledaagse werkzaamheden?
Ik werk parttime op de Customer Care, dit betekent dat ik ‘s avonds en in het weekend werk. Voornamelijk werk ik in het Chat team maar ook soms in de andere teams. Hierbij komen er veel verschillende soorten vragen binnen. Denk hierbij aan outfit styling, status van bestelling of retourzending en het oplossen van klachten. De een wat ingewikkelder dan de ander, juist deze afwisseling maakt het zo leuk! 


Op welk werk ben je het meest trots?
Ik ben trots op het feit dat ondanks we nu momenteel nog veel thuis werken, het toch een leuk team blijft om in te werken en dat we er met alle meiden er toch het beste van maken! 

Wat maakt het werken binnen het CS team van My Jewellery zo leuk?
Het leukste vind ik het gezellige team met heel veel spontane en leuke meiden. Daarnaast is het werk erg afwisselend en is elke werkdag weer anders! 


Collega Eline van Heumen
Functie: Customer Care medewerker - Team offline


Kun je wat vertellen over jouw alledaagse werkzaamheden?
Wij beantwoorden op onze afdeling dagelijks allerlei soorten klantvragen via verschillende kanalen. De kanalen waar ik in mag werken zijn Whatsapp, Facebook Messenger, de mail en ik ben een of twee keer in de week direct met klanten aan het spreken via de telefoon.

Op welk werk ben je het meest trots?
Ik vind het ontzettend fijn om klanten echt te kunnen helpen en ze blij te kunnen maken met de service die wij ze bieden. Net dat stukje extra aandacht geven aan ieder klant waardoor een klant de service als fijn ervaart.


Wat maakt het werken binnen het CS team van My Jewellery zo leuk?
We hebben een ontzettend leuk en jong team waardoor er een erg fijne sfeer op de werkvloer hangt. Met deze fijne collega’s zorgen we ervoor om onze klanten de beste service te bieden, iedere dag weer.


Collega Pleun van de Rande
Functie: Customer Care medewerker - Medior


Kun je wat vertellen over jouw alledaagse werkzaamheden?
Mijn alledaagse werkzaamheden bestaan uit klanten helpen door te reageren op hun appjes, facebook berichtjes en mailtjes. Ook help ik klanten telefonisch. Verder waardeer ik giftcards op en doe ik ook terugbetalingen aan de klanten. 

Op welk werk ben je het meest trots?
Ik ben het meeste trots als ik een klant goed kan helpen en zij/hij echt tevreden is met de oplossing en dit dan ook laat blijken aan mij. 


Wat maakt het werken binnen het CS team van My Jewellery zo leuk?
De SUPER leuke collega's en de diversen werkzaamheden.


Collega Julie Overgoor
Functie: Customer Care medewerker - Team offline


Kun je wat vertellen over jouw alledaagse werkzaamheden?
Vragen van onze leuke klanten beantwoorden via de telefoon, mail en WhatsApp.

Op welk werk ben je het meest trots?
Elke dag word ik opnieuw trots als ik een positieve reactie hoor aan de andere kant van de telefoon of een bedank bericht ontvang via de mail of WhatsApp. Je weet dan dat je ondanks een probleem de klant toch blij hebt kunnen maken met de geboden oplossing!

Wat maakt het werken binnen het CS team van My Jewellery zo leuk?
Het team! Ongeveer drie maanden geleden ben ik begonnen bij My Jewellery en iedereen is super behulpzaam en gezellig. Samen kunnen we lachen over opmerkingen die we eruit gooien voordat we nadenken haha.


Collega Amy Balemans
Functie: Customer Care medewerker - Medior socials


Kun je wat vertellen over jouw alledaagse werkzaamheden?
Ik houd de socials van My Jewellery bij. Hieronder vallen Instagram, Facebook, TikTok & de reviews. Ik reageer op alle vragen die binnenkomen en help meiden, bijv via DM,  bij het vinden van de leukste outfits!

Op welk werk ben je het meest trots?
Als stagiaire heb ik samen met een andere stagiaire het socials team van de customer care afdeling opgebouwd en samen a.h.v. onze kennis strategieën ontwikkelt die we hierin kunnen toepassen. Hiervoor was er eigenlijk nog niet echt een socials team, dus ik ben er super trots op dat dit na 2 jaar echt een volwaardig team is binnen de customer care!

Wat maakt het werken binnen het CS team van My Jewellery zo leuk?
De gezelligheid onder de collega's maakt het werken binnen het CS team super leuk en fijn! Ook doet het me goed klanten op deze manier te kunnen helpen met al hun vragen. Ik ben zelf stiekem ook wel een beetje fan van My Jewellery, dus ik vind het ontzettend leuk dit ook binnen dit bedrijf te mogen doen!


Vond je deze blog leuk? Schrijf je in & ontvang de nieuwste updates

Ook interessant

Editors pick
Meet the team | Branding
Get to know us

Editors pick
Meet the team | Creatives
Een kijkje achter de schermen