Meet the team | Facilities


Team Facilities bestaat uit de Front Office, interieurverzorgers en Cateringmedewerkers. Zij zijn elke dag druk bezig om onze medewerkers & het pand in topconditie te houden! Lees in deze blog meer over dit gastvrije team.

18 februari 2022 | Door Amber Janssen
Leestijd: 5 minuten
Amber van Gogh - Front Office & Facility medewerker


Hoe lang werk je bij My Jewellery?

Bijna 1,5 jaar

Wat zijn je alledaagse werkzaamheden?

Onze werkzaamheden verschillen ontzettend per dag! Zo ontvangen wij klanten/afspraken en sollicitanten, zorgen we dat er lekkere lunches geregeld worden voor belangrijke meetings, zijn we constant bezig met pandbeheer, interne en externe bestellingen van collega’s en de bevoorrading van het eten en drinken op kantoor. Wanneer er borrels en/of evenementen zijn op kantoor, dan worden deze vaak aangevraagd via ons. Eigenlijk weten we van alles wat zich binnen de muren van het kantoor afspeelt wel wat af, of ondersteunen we waar nodig.

Daarnaast zorgen we dat voor de opening van een nieuwe boutique, alle benodigdheden voor de klusjesmannen aanwezig zijn. De meiden van VM gaan die week ook naar de stad van de nieuwe boutique. Wij regelen altijd een slaapplek voor hen, zodat zij de hele week makkelijk aan de slag kunnen! Uiteraard moeten de verkoopsters ingewerkt worden voor zij starten. Een kennismakingsdag op kantoor verzorgen wij dan ook. 

Wanneer er nieuwe collega’s starten zorgen wij dat zij zich welkom voelen, maar ook dat hun werkplek helemaal gereed is voor de startdatum.

Wat maakt dit werk voor jou sprankelend?

Ons werk verveelt echt nooit! Geen dag is hetzelfde, en dat maakt het juist zo uitdagend. Daarnaast vind ik het heel erg leuk dat je met vrijwel iedereen binnen het bedrijf contact hebt. Je kent iedereen en visa versa. Daarnaast is er veel contact met klanten en eventuele nieuwe collega’s die op sollicitatiegesprek komen. Je moet veel regelen voor veel verschillende afdelingen, maar de waardering die je ervoor terugkrijgt maakt het dubbel en dwars waard.

Wat maakt werken bij team Facilities zo leuk?

Wanneer je in ons team terecht komt, kom je terecht in een warm bad. Persoonlijk hecht ik veel waarde aan een werkplek waar je met fijne mensen om je heen kunt werken. Dit is binnen ons team echt het geval. We zijn allemaal méga verschillend, maar dat werkt juist heel erg goed. Er is wederzijdse oprechte interesse, ook over zaken buiten de werkvloer. Verder zetten we ons allemaal iedere dag voor 100 procent in, dat geeft je ook een boost iedere dag weer.

You might like these

Meet the team | Branding

Meet the team | Tech | Core

Meet the colleague | Brand coördinator


Kim Boeijen - Cateringmedewerker


Hoe lang werk je bij My Jewellery?

Sinds september 2021.

Wat zijn je alledaagse werkzaamheden?

Het bereiden van de lunch voor onze collega's en meetings. En alle werkzaamheden die daarbij komen kijken zoals, schoonmaak, bestellen, inventariseren en het creëren van het menu. 

Wat maakt dit werk voor jou sprankelend?

Ik ben een foodie in hart en nieren! Ik krijg ontzettend veel energie van mijn werk. Ik hou van het creëren en bedenken van nieuwe gerechten en het blij maken van mensen met eten. De sfeer en cultuur die heerst binnen My Jewellery is warm, open en zeker powerful. Het is leuk en inspirerend om al deze sprankelende creativiteit te zien van je collega’s. Dat geeft mij de power om nog beter te zijn. 

Wat maakt werken bij team Facilities zo leuk?

Ons team bestaat uit interieurverzorgers, Front Office & Cateringmedewerkers. Onder leiding van Melissa werken we samen om binnen My Jewellery ondersteuning te bieden aan onze collega’s en ervoor zorgen dat iedereen zijn werk ongehinderd kan blijven doen. Wij zijn echte teamplayers! Binnen het team ondersteunen wij elkaars werk en vullen we elkaar aan. Daarbij is het ook gezellig. Hoogtepunten waren dan ook ons teamuitje afgelopen jaar en het ontbijt in december. Ik hoop dat ik nog lang deel mag uitmaken van de My Jewellery family.


Lisa van Raaij - Cateringmedewerker


Hoe lang werk je bij My Jewellery?

Ik ben in december 2021 begonnen, dus bijna 3 maanden nu.

Wat zijn je alledaagse werkzaamheden?

Ik sta samen met mijn collega Kim in de bistro en hier maken wij iedere dag verse broodjes, salades, Poké bowls en snacks. Ik ben dus vooral veel bezig met lekker kokkerellen. Verdere werkzaamheden zijn voornamelijk schoonmaken, boodschappen bestellen en nieuwe gerechten voor het menu bedenken en bestaande gerechten innoveren. 

Wat maakt dit werk voor jou sprankelend?

Ik vind het heel leuk om mensen zo blij te zien worden van lekker eten, en de positieve feedback die wij krijgen maakt het werk ook dankbaar. Ik ben zelf dol op eten en dat ik input mag geven aan nieuwe menu’s, dat maakt dit werk ook nog eens creatief.

Wat maakt werken bij team Facilities zo leuk?

Erg gezellig! De sfeer onderling is altijd prettig en ik vind dat we een fijn en hecht groepje hebben als collega’s. Iedereen is behulpzaam en betrokken.
Melissa Ramakers van Praag - Facility Coördinator


Hoe lang werk je bij My Jewellery?

4 maanden.

Wat zijn je alledaagse werkzaamheden?

Geen een dag is hetzelfde. De ene dag ben ik druk bezig met werkzaamheden voor de klusjesmannen en je andere dag ben ik zelf aan het sjouwen. Daarnaast heb ik natuurlijk ook nog een team dat aangestuurd moet worden. Kortom: mijn dag ziet er nooit hetzelfde uit en dat maakt dit werk heel leuk. Ik heb soms het gevoel alsof ik hier al jaren werk.

Wat maakt dit werk voor jou sprankelend?

Het bedrijf zelf en de mensen die er werken, niks is voor iemand te veel. Mijn werkzaamheden maken het werk voor mij ook sprankelend, want ik vind het heerlijk om te doen en ik krijg er energie van. Daarnaast maakt mijn team het voor mij ook sprankelend. Ik heb een top team waarin iedereen verschillend is, maar dat maakt het leuk.

Wat maakt werken bij team Facilities zo leuk?

Het is erg afwisselend en dat maakt het leuk. Ook zijn we een behoorlijk hecht team. Als er een collega ziek is, dan denkt het hele team mee om te zoeken naar een oplossing.  Wij hebben ook als motto: ‘een team een taak’. 


Albana Krasniqi - Front Office medewerker


Hoe lang werk je bij My Jewellery?

1 maand.

Wat zijn je alledaagse werkzaamheden?

Allereerst natuurlijk het welkom heten van bezoekers en collega’s met mijn allergrootste glimlach!

Daarnaast mogen wij veel bestellingen plaatsen, wat natuurlijk buiten dit werk ook een van mijn grootste hobby’s is. We verwerken post en pakketjes, zorgen dat onze nieuwe collega’s fijn kunnen starten en springen eigenlijk overal bij waar nodig!

Wat maakt dit werk voor jou sprankelend?

De gezellige collega’s zijn natuurlijk degene die mijn eerste maand hebben gemaakt! Ik ben ontzettend warm ontvangen en voelde me direct thuis. Ik vind het heerlijk om achter de Front Office desk te zitten, omdat je bijna iedereen wel eens voorbij ziet komen. Daar krijg ik energie van en het maakt me vrolijk! Ik vind daarnaast de ontwikkelingen om mij heen erg leuk en de ambitie die te zien is bij iedereen binnen My Jewellery.

Wat maakt werken bij team Facilities zo leuk?

Ik heb mega lieve dames om mij heen die heel goed voor elkaar zorgen en allemaal met plezier naar het werk gaan, wat de sfeer gewoon super prettig maakt!Jolanda Havinga - Interieurverzorgster


Hoe lang werk je bij My Jewellery?

3 maanden.

Wat zijn je alledaagse werkzaamheden?

Het schoonmaken van het hoofdkantoor. Daarnaast ook taken zoals het bijvullen van dingen zoals handzeep, koffie & melk. Ik zorg dat alles er netjes en schoon uitziet.

Wat maakt dit werk voor jou sprankelend?

Het is iedere week een feestje om bij My Jewellery schoon te maken. Een net en schoon resultaat is natuurlijk fijn om te zien!

Wat maakt werken bij team Facilities zo leuk?

Ik vind het heel gezellig om bij team Facilities te werken. We hebben een team met fijne collega’s en we lossen samen problemen op.


Schrijf je in & ontvang de nieuwste updates

You might like these

Meet the team | Tech | Core

Meet the colleague | Brand coördinator