• CO2 neutrale verzending
  • 28 boutiques in Nederland!
  • 8.7/10 score Feedback Company
Meet the team - Supply chain 7

Meet the team | Supply Chain

12 december 2023 | Door: Amber Janssen

Suzanne Hendriks - Supply Chain manager

Hoe lang werk je al bij My Jewellery?

Sinds oktober 2021.

Wat zijn je dagelijkse werkzaamheden? 

Het goed managen van het leveren van de juiste producten op het juiste moment en op de juiste plaats is niet simpel. Geen een dag is hetzelfde. De kunst is om processen goed te doorlopen. Zo kan het zijn dat de ene dag een onderdeel van het systeem verder ontwikkelen centraal staat en we de andere dag een systeemfout moeten herstellen.

Wat maakt dit werk voor jou sprankelend & powerful?

Snelheid en flexibiliteit staan centraal in ons werk. Het verkorten van doorlooptijden, continue lanceren van nieuwe collecties en doorvoeren van innovaties in onze processen geven mij iedere dag weer energie.

Hoe is het om bij My Jewellery in het Supply Chain team te werken?

Ik vind het leuk om samen met een team een strategie te vertalen en implementeren in de praktijk. Uiteindelijk is het doel de klant een optimale beleving te geven.

Meet the team - Supply chain 2 20

Meet the team - Supply chain 6

Jaclien Leenders - Supply Coördinator

Hoelang werk je al bij My Jewellery?

Ik werk hier sinds januari 2022.

Waar ben je verantwoordelijk voor als Supply Coördinator?

Als coördinator ben ik verantwoordelijk voor de aansturing en ontwikkeling van het Inbound team. Daarnaast hou ik me bezig met het verbeteren van processen, zowel binnen onze afdeling als bedrijfsbreed. Hierbij werk ik samen met collega’s van verschillende afdelingen op ons hoofdkantoor en in ons warehouse.

Wat maakt dit werk voor jou sprankelend & powerful?

Je krijgt veel vrijheid en vertrouwen om zaken naar eigen inzicht op te pakken. Iedereen in het bedrijf is erg toegankelijk en je kunt dus ook makkelijk met andere teams in contact komen en samenwerken. Er is ruimte om uit te zoeken waar jij nu echt enthousiast van wordt en er zijn genoeg kansen om jezelf verder te ontwikkelen.

Hoe is het om bij My Jewellery in het Supply Chain team te werken?

Het is een gezellig team en iedereen werkt hard. We hebben allemaal onze eigen expertise, maar sparren ook veel met elkaar. Tussen het werken door is er natuurlijk ook tijd voor gezelligheid en we lunchen iedere dag op kantoor met het hele team. Daarnaast plannen we regelmatig een uitje en gaan we natuurlijk met z’n allen naar de My Jewellery personeelsfeesten!

Meet the Supply Chain Planners Inbound

Lian van der Zande & Yoëlle Santegoets 

Hoelang werken jullie al bij My Jewellery?

Lian: Ik ben begonnen via een uitzendbureau en sinds 24 maart 2022 ben ik in dienst bij My Jewellery. Sinds juli 2023 werk ik op deze afdeling.

Yoëlle: Ik werk sinds begin november 2023 bij My Jewellery.

Wat zijn jullie dagelijkse werkzaamheden?

Wij zijn er verantwoordelijk voor dat alle items volgens planning op voorraad komen. Om dit te bereiken werken we veel samen met de afdeling Inkoop. We pakken alle communicatie met onze leveranciers en transporteurs op, vanaf het moment dat de productie klaar is totdat het op voorraad is in ons magazijn. Daarnaast stemmen we alle leveringen af met ons team in het warehouse, zodat zij weten wat ze kunnen verwachten. Wanneer zich problemen voordoen in dit proces, zoeken wij samen met het warehouse, inkoop, leveranciers en transporteurs naar de beste oplossing.

Wat maakt dit werk voor jullie sprankelend & powerful?

Doordat het bedrijf nog groeiende is, kun je veel stappen maken en het is fijn dat je echt gehoord wordt en goede ideeën worden doorgezet. Iedereen is hier powerful. Je hebt elk component in de supply chain nodig om uiteindelijk een klant te helpen. We werken allemaal samen om elk momentje te kunnen vieren, en dat maakt ons werk ook sprankelend.

Hoe is het om bij My Jewellery in het Supply Chain team te werken?

Elke dag is anders en elke dag is er weer een nieuwe uitdaging om te tackelen. Het is super leuk om onderdeel te zijn van een groot groeiend modebedrijf als My Jewellery.

Meet the team - Supply chain 3

Meet the team - Supply chain 4

Meet the Supply Chain Planners Retail

Mayke Vergouwen & Femke Sengers

Hoelang werken jullie al bij My Jewellery?

Mayke: Ik werk hier sinds december 2021.

Femke: Sinds september 2022 werk ik bij My Jewellery.

Waar zijn jullie verantwoordelijk voor?

Wij zijn verantwoordelijk voor het voorraadbeheer van alle boutiques en de Bijenkorf shop-in-shops. Dit omvat onder andere de nieuwe collectie en replenishment orders. Daarnaast zijn we verantwoordelijk voor de voorraden in de outlet winkels van My Jewellery en het verbeteren van projecten op projectbasis.

Wat maakt dit werk voor jullie sprankelend & powerful?

De directe impact van onze werkzaamheden op de winkels, en daarmee de omzet maakt dit werk zo leuk. De afwisseling in werkzaamheden en vele projecten om deze te verbeteren. Doordat onze functies steeds blijven veranderen gaat het nooit vervelen.

Hoe is het om bij My Jewellery in het Supply Chain team te werken?

We hebben een super gezellig team waarin iedereen voor elkaar klaar staat. Samen kunnen we elke uitdaging aan! Naast hard werken houden we natuurlijk ook van gezellige teamuitjes.

Vallery Willems - Supply Chain Analist

Hoelang werk je al bij My Jewellery? 

Sinds oktober 2022

Wat zijn je dagelijkse werkzaamheden?

In mijn rol staat de post purchase ervaring van onze klanten centraal. Dit is het hele proces vanaf het moment dat jij een My Jewellery item aanschaft tot en met het retourneren. Ik ben daarom voornamelijk bezig met het opzetten en optimaliseren van processen, met als doel dat onze producten zo snel mogelijk en tegelijkertijd op een duurzame manier op de plaats van bestemming terechtkomen. 

Wat maakt dit werk voor jou sprankelend & powerful? 

Ik heb vaak contact met externe partners en collega’s van bijna alle afdelingen binnen My Jewellery. Het is heel leuk om met zoveel verschillende stakeholders tegelijk aan projecten te werken en de successen samen te vieren. 

Hoe is het om bij My Jewellery in het Supply Chain team te werken? 

We hebben een heel gezellig team! Er wordt veel met elkaar gelachen, maar uiteraard ook hard gewerkt.

Meet the team - Supply chain 5

Meet the team - Supply chain 2 19

Meet the Merchandise Planners

Hilde Bens & Balthie van den Dries

Hoelang werken jullie al bij My Jewellery? 

Hilde: Ik werk sinds 2022 bij My Jewellery.

Balthie: Sinds 2023 werk ik hier.

Waar zijn jullie verantwoordelijk voor? 

Alles wat de voorraad beïnvloedt, heeft onze aandacht. Door gerichte analyses geven we advies aan de collega's van inkoop, zodat zij voldoende mooie producten inkopen. Als doel met zo min mogelijk voorraad zo veel mogelijk omzet proberen te draaien. Dat is een uitdaging en die uitdaging proberen wij zo goed mogelijk in balans te houden. 

Wat maakt dit werk voor jullie sprankelend & powerful?

Zorgen voor een gezonde voorraad. Steeds weer proberen in te schatten hoeveel voorraad er nodig is om een zo hoog mogelijke omzet te halen en dus een zo goed mogelijk bedrijfsresultaat neer te zetten. Dit doen we in samenwerking met alle betrokken collega's en dat zorgt voor voldoende afwisseling om elke dag te shinen. 

Hoe is het om bij My Jewellery in het Supply Chain Team te werken?

Ondanks dat iedereen zich met een ander stukje van de logistieke keten bezighoudt, vormen we een sprankelend en gezellig team dat samen de klus klaart.

Werken bij My Jewellery

Meer weten over werken bij My Jewellery?
Bekijk onze vacatures, neem contact op met een van onze recruiters of stuur een open sollicitatie!

Schrijf je in & ontvang de nieuwste updates

Bekijk ons privacybeleid voor meer informatie over de verwerking van jouw gegevens.